דף הבית >> ניהול תקציב משפחתי

ניהול תקציב משפחתי מתוכנן
הופך משפחה חורגת למשפחה חוגגת

ניהול תקציב משפחתי זהה בעקרונותיו ובאופן ניהולו לכל תקציב עסקי או כל ניהול תקציב אחר למעט משפיע אחד קריטי: המעורבות האישית ועוצמת הרגשות שמעורבים בקבלת החלטות הקשורות לניהול תקציב המשפחה. ועדיין, יתרונות ניהול התקציב הם רבים וחשובים לכל משפחה שרוצה להגיע לחופש כלכלי ולהסיר מעליה את עול ההתחייבויות, הטלפונים המטרידים מהבנק בדבר כיסוי משיכת היתר והשימוש החורג בכרטיסי אשראי. המשמעות של ניהול תקציב משפחתי מתוכנן ומאוזן היא:

כבר ציינתי את העובדה שמרבית בתי האב בישראל הם משפחות חורגות. לרובם ככולם אין מושג איך הגיעו למצב הזה. כולם ללא יוצא מן הכלל היו רוצים לצאת אל החופש הכלכלי אך אינם מצליחים ליישם בכוחות עצמם את הכללים, טיפים שאספו באינטרנט בדבר התנהלות כלכלית נכונה. ואני יכול להבין לליבם – לבד זה לא קל. מי כן הצליחו להגיע לעצמאות כלכלית וליהנות מכל היתרונות של ניהול תקציב משפחתי מתוכנן ומאוזן – אלה שפנו לערוץ האימון  הכלכלי. 
 
נעים להכיר
אהרון אסולין – הקל-כליסט
מודה ומתוודה. לפני שנים הייתי במקום בו נמצאים רוב בתי האב בישראל. שקעתי עמוק בקרקע הטובענית של משיכת היתר, השתמשתי בכרטיס האשראי, לקחתי הלוואות לכיסוי החריגה, שקעתי יותר עמוק... למדתי על בשרי כמה זה יקר וכמה זה פוגע במשפחה. 
המקום הנמוך הזה אליו משפחה יכולה לצנוח מבחינה כלכלית נתן לי את הדרייב ללמוד את התחום באופן מובנה ומסודר, להוציא את עצמי ואת משפחתי מהמקום הנמוך אליו הגענו  וכיום אני מאמן כלכלי מוסמך. 
אם ברצונכם לצאת מעבדות לחירות אני מציע גם לכם את שירותי האימון הכלכלי על בסיס תוכנית לכלכלת משפחה לטווח הארוך והקצר שאבנה בעבורכם. הכל תוך ליווי אישי שלי ו"שמירה צמודה" עליכם. 
צרכנות נכונה
זה המפתח שלך לניהול תקציב המשפחה שלך ולחופש כלכלי. 
אחד מכללי הבסיס הראשונים בצרכנות נכונה הוא: לא צריך - לא צורך. כן, המלחמה קשה. אין סוף פיתויים, עוד כרטיס אשראי שמחזיר כסף לחברי המועדון ועוד מבול של מבצעי הנחות, אין פלא איפוא שהגענו למצב בו... 
איך לצאת מהמינוס
יותר חשוב לדעת איך נשארים בפלוס. 80% מבתי האב בישראל נמצאים ביתרת חובה בבנק, מתמודדים עם לחץ כלכלי, מתחים בזוגיות ובמשפחה ובכל יום אומרים לעצמם: 'אין מה לעשות...' 'יוקר המחיה...' 'לא יכול להגיד לא לילדים...'. איך יוצאים מהבור הזה?  
ניהול תקציב
אין שום אפשרות להתנהל נכון מבחינה כלכלית ללא ניהול תקציב. זה נכון לגבי תקציב המדינה, תקציב של כל ארגון, חברה ובית עסק ובדיוק באותה מתכונת צריך להיות מנוהל התקציב המשפחתי. כלכלת המשפחה היא ה"עסק" לכל דבר וניהול תקציב מתוכנן ואחראי... 
לא עוד משפחה חורגת אלא משפחה חוגגת
8 מכל 10 בתי אב נמצאים במשיכת יתר, חריגה ממסגרת האשראי, חובות והתחייבויות שמובילים לסחרור כלכלי. ובשתי מילים: משפחה חורגת. וזה נכנס הביתה: ויכוחים, מתחים, עצבים, פגיעה בחיי הזוגיות ובמערכות יחסים עם הילדים... לעומת זאת, משפחה שעברה אימון כלכלי, שומרת על ניהול הוצאות והכנסות בכפוף לתכנון התקציב המשפחתי היא משפחה חוגגת, משפחה שנהנית מכל היתרונות שמניתי עד כה.

על מה היית רוצה לשים דגש בעת
האימון לניהול תקציב המשפחה שלך?

אגב, לכל אחד מהנושאים הנ"ל יש מענה אחד:
אימון לכלכלת המשפחה 
  • מעבר ממינוס לפלוס בחשבונות הבנק. לתמיד.
  • אין יותר צורך בהלוואות, משיכות יתר וחריגות
  • מוכנות כלכלית להוצאות בלתי צפויות
  • הקטנת גובה ההחזר החודשי ומשך הלוואות ארוכות טווח כמו משכנתא
  • חסכון לתרחישים עתידיים כמו בר/בת מצווה, חתונה של הילד, וכו'
  • מצליחים אפילו לחסוך לימים קרים ולהגשמת התוכניות והיעדים של כל אחד מבני המשפחה.
    והכי חשוב:
אפשר להתקשר אלי: אהרון אסולין – הקל-כליסט
052-3252840
או למלא פרטים בטופס ואחזור אליך