דף הבית >> ממליצים
משפחת דגן- בת-חפר
אריק היקר, 
לפני כ 4 שנים עברנו איתך אימון כלכלי, התהליך לא היה קל בהתחלה, לא הבנתי איך מסתדרים עם התכנון הכלכלי שבנית לנו (ביחד איתנו), ניסיתי קצת ללחוץ וקצת 'לבעוט' אך ביקשת ממני לנסות ולתת לזה הזדמנות, להציב מטרות, חלומות, ולהתחיל לעבוד לטובתנו ולא לטובת הבנק.

היום אחה'צ שיתפתי את בני שאנחנו נפגשים איתך הערב ותגובתו היתה: "אני צריך להגיד לו תודה". 
כל כך נכון, כל כך מדויק. בזכות התהליך שעברנו איתך, עמדנו בכל מטרה שהצבנו לעצמנו (ארוע בר מצווה, ארוע בת מצווה, נסיעה משפחתית ליער השחור, לימודי תואר ועוד.. וכבר עכשיו מתכננים את החופשה הבאה). לכל מטרה שהצבנו, הגענו כאשר הצלחנו לחסוך לטובתה, בלי הלוואות ובוודאי בלי מינוס (שליווה אותנו לאורך הרבה שנים לפני, ופרנס טוב טוב את הבנק).

ועל כך אריק, נבקש להגיד לך המוןןן תודה"
 
אורית קיסרי
[email protected]
054-9290086
 6/11/18

אסולין אהרון (אני ארשה לעצמי לקרוא לו אריק) הביא אותנו להבנה שהשינוי הכלכלי הוא בראש ובראשונה שינוי מחשבתי.

באמצעות הכלים שאריק סיפק לנו, תוך ליווי צמוד שלו, הגענו בתוך זמן לא ארוך מידי למצב מאוזן בחשבון הבנק ובחיים הכלכליים שלנו.
אנחנו ממליצים בחום רב על האימון הכלכלי והליווי הצמוד שאריק מוביל את לקוחותיו בדרך לעצמאות כלכלית ולגמילה מהתלות במינוס בבנק...
 
שם: דגן קיסרי  
טלפון נייד: 050-2114476
דוא"ל: [email protected]
אנחנו כבר בפלוס!!! ואתם?

כן... כן... אתם, כל אחד ואחד מכם: אלה שנמצאים במינוס תמידי בבנק, אלה שלא מבינים איך ולאן ברח הכסף, אלה שנאלצים לעמוד מול מנהל הבנק בפנים נפולות ומבוישות ולשמוע שהברז נסגר עד להודעה חדשה...

היינו שם, במקומות האלה עד לפני חודשיים בלבד. פנינו לאהרון אסולין בעקבות המלצה שקיבלנו מחבר שעבר אצלו את תהליך האימון הכלכלי. רגע, בכלל קלטתם את שנאמר עד כה. תחברו את שני המשפטים הבאים ואולי המסר יחלחל ויגיע למקום הנכון: "...היינו במקומות האלה (מינוס תמידי שמעיק ומציק) עד לפני חודשיים..." עם המשפט "... אנחנו כבר בפלוס!!!".  חודשיים של אימון וכבר אנחנו מאוזנים תקציבית ובחודש הבא אפילו מתחילים לשים כסף בצד לטיול הבא לחו"ל.  

תקשיבו. האיש הזה הוא פנומן. כשתראו את טבלאות האקסל שהוא עושה, את הרזולוציות העמוקות שהוא נכנס אליהן, הגורמים והמשפיעים שהוא משקלל לצורך בניית תוכנית מעשית ליישום כדי שהמתאמנים יוכלו לעמוד בה... תבינו שמדובר באדם שמקדיש את כל כולו ללקוחותיו מעבר למפגשי האימון. אהרון מצוייד בסבלנות אין קץ, נועם סבר, מחוייבות לתהליך, וארגז כלי ניהול תקציב משפחה עשיר ויעיל.

טוב, היינו יכולים להחמיא עוד שעות ואלפי מילים אבל העניין ברור.
רוצים לחזור ולחייך... אהרון אסולין הוא הכתובת.
 משפחת כרמי
בת חפר
12/10/19

המלצה ותודה לאהרון אסולין

המלצתי הענקית ותודתי העמוקה לאהרון אסולין ("קל-כליסט") שבמקצועיות, בסבלנות ובהמון אכפתיות אישית, שינה את מצב ההתנהלות הפיננסית שלי מ"טוטאל-באלגן" וממינוס ניצחי להתנהלות מסודרת, עם מעקב יום יומי, חודשי ושנתי על זרימת הכספים שלי.
חזרתי ל"פלוס" נעים ואני מתכוון לשמור עליו בעזרת ההדרכה והליווי שלך.
אין כמוך!
יוסי זייפרט
צלילי תרבות – ערבי זמר עברי הפקת אירועים
http://www.nigoon.co.il